MEZZO TV

Dwa kanały francuskjej telewizji - Mezzo i Mezzo Live HD - oferują naprawdę b. interesujące programy: transmisje z koncertów muzyki klasycznej (w tym opera i balet) i z koncertów jazzowych, oraz archiwalne nagrania. W Polsce jest b. mało możliwości ich oglądania. Po długich poszukiwaniach znalazłem jednak dostęp przez internet; wprawdzie płatny, ale tylko 1 $ miesięcznie... Dostęp ten oferuje rosyjski portal, umożliwiając korzystanie z Mezzo poprzez wybrany w jednym z krajów europejskich serwer. Wykupiłem na rok tę usługę, i korzystam z dużym powodzeniem (dodatkowo jest sporo innych kanałów, ale głównie dubbingowanych). Mam możliwość wejścia we współpracę ze wspomnianym portalem, polecając innym tę usługę. Zainteresowanych udostępnieniem linku do utworzenia konta proszę o wiadomość na adres
romuald (at) bartkowicz.net. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że do odbioru potrzebny jest internet o przyzwoitym transferze (co najmniej kilka Mb/sek.)
Codzienny program tych stacji udostępniany jest przez Cyfrowy Polsat (który, nawiasem mówiąc, Mezzo TV nie ma w ofercie ;) )
Program Mezzo TV Program Mezzo TV
Program Mezzo Live HD Program Mezzo Live HD